Start nowej strony Naszej miejscowości
Dodane przez RWlodek dnia 16 listopad 2009
Witam Serdecznie wszystkich mieszkańców jak i gości. Z przyjemnością informuję Państwa o starcie nowej wersji strony Naszej wspaniałej miejscowości - Kopań
Wraz z przebudową strona zyskała dużo większe możliwości. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest możliwość rejestracji konta oraz dodania jak i edycji własnej oferty wczasowej przez mieszkańców. Zachęcam również do aktywnego udziału w życiu serwisu i po części miejscowości poprzez dodawanie komentarzy, aktualności, artykułów oraz zdjęć do galerii. W ramach strony istnieje możliwość komunikacji między użytkownikami za pomocą "Prywatnych wiadomości" dzięki którym mogą Państwo (Goście, Wczasowicze) kontaktować się z Gospodarzami właścicielami obiektów wczasowych choćby w celu uzyskania informacji o rezerwacji pokoju.

Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości. Serdecznie zapraszam do lektury.
Treść rozszerzona
Tak jak wspomniałem po przebudowie strona uzyskała nowe możliwości których przynajmniej cześć chciałbym tutaj Państwu przedstawić.

Podstawą jest oczywiście możliwość rejestracji konta dzięki któremu uzyskujemy dostęp do pozostałych funkcjonalności.
Rejestracja, założenie konta odbywa się poprzez zdefiniowanie swojej nazwy użytkownika, hasła oraz podanie prawidłowego adresu email. Podczas rejestracji wybieramy także grupę użytkowników między:

Mieszkaniec - z możliwością dodania oferty do bazy noclegowej
Gość - z możliwością opiniowania, oceniania obiektów (wkrótce).

Po rejestracji wszyscy użytkownicy uzyskują możliwość dodawania aktualności, artykułów oraz zdjęć. Komentowania i oceniania aktualności, artykułów i zdjęć a wkrótce także ofert.
Użytkownicy jak i osoby nie zarejestrowane mają możliwość dodawania wpisów do Księgi gości

Zapraszam do założenia konta oraz czynnego udziału w życiu serwisu.

W razie jakichkolwiek pytań i problemów proszę pisać (formularz kontaktowy) lub za pomocą Prywatnych wiadomości.

Pozdrawiam Radek Włodek